autochat-button-for-mobile-chat - en to tr_TR translation catalogue (24 entries)

en: Whatsapp Options
tr_TR: Whatsapp Seçenekleri

en: Labels and Messages
tr_TR: Etiketler ve Mesajlar

en: Whatsapp Message
tr_TR: Whatsapp Mesajı

en: Hi!
tr_TR: Selam!

en: Country
tr_TR: Ülke

en: Phone Number
tr_TR: Telefon numarası

en: Number
tr_TR: Numara

en: Widget
tr_TR: Araç

en: Username
tr_TR: Kullanıcı adı

en: Profile Image
tr_TR: Profil Resmi

en: (Square)
tr_TR: (Meydan)

en: Attach Image
tr_TR: Resim ekle

en: Status
tr_TR: Durum

en: Online
tr_TR: İnternet üzerinden

en: Screen Position
tr_TR: Ekran Konumu

en: Left
tr_TR: Ayrıldı

en: Right
tr_TR: Sağ

en: Intro Message
tr_TR: Giriş Mesajı

en: Hello! How can I help you?
tr_TR: Merhaba! Sana nasıl yardım edebilirim?

en: Text Button
tr_TR: Metin Düğmesi

en: Start Chat
tr_TR: Sohbeti Başlat

en: Don't Show Whatsapp Window
tr_TR: Whatsapp Penceresini Gösterme

en: Select Whatsapp Button
tr_TR: Whatsapp Düğmesini Seç

en: Window Preview
tr_TR: Pencere Önizleme
