autochat-button-for-mobile-chat - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Whatsapp Options
ms: Pilihan Whatsapp

en: Labels and Messages
ms: Label dan Mesej

en: Whatsapp Message
ms: Mesej Whatsapp

en: Country
ms: Negara

en: Phone Number
ms: Nombor telefon

en: Number
ms: Nombor

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Profile Image
ms: Imej Profil

en: (Square)
ms: (Persegi)

en: Attach Image
ms: Lampirkan imej

en: Delete
ms: Padam

en: Status
ms: Taraf

en: Screen Position
ms: Kedudukan Skrin

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Intro Message
ms: Mesej Intro

en: Hello! How can I help you?
ms: Hi! Bagaimanakah saya dapat membantu anda?

en: Text Button
ms: Butang Teks

en: Start Chat
ms: Mula Chat

en: Don't Show Whatsapp Window
ms: Jangan Tunjukkan Tetingkap Whatsapp

en: Select Whatsapp Button
ms: Pilih Butang Whatsapp

en: Window Preview
ms: Tetingkap pratonton
