autochat-button-for-mobile-chat - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Whatsapp Options
hi: व्हाट्सएप विकल्प

en: Labels and Messages
hi: लेबल और संदेश

en: Whatsapp Message
hi: व्हाट्सएप मैसेज

en: Hi!
hi: नमस्कार!

en: Country
hi: देश

en: Phone Number
hi: फ़ोन नंबर

en: Number
hi: अंक

en: Widget
hi: विजेट

en: Username
hi: उपयोगकर्ता नाम

en: Profile Image
hi: प्रोफ़ाइल छवि

en: (Square)
hi: (वर्ग)

en: Attach Image
hi: छवि संलग्न करें

en: Delete
hi: हटाएं

en: Status
hi: स्थिति

en: Online
hi: ऑनलाइन

en: Screen Position
hi: स्क्रीन की स्थिति

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दायें

en: Intro Message
hi: इंट्रो मैसेज

en: Hello! How can I help you?
hi: नमस्कार! में आपकी कैसे मदद कर सकता हूं?

en: Text Button
hi: पाठ बटन

en: Start Chat
hi: बातचीत शुरू कीजिए

en: Don't Show Whatsapp Window
hi: व्हाट्सएप विंडो न दिखाएं

en: Select Whatsapp Button
hi: व्हाट्सएप बटन का चयन करें

en: Window Preview
hi: विंडो पूर्वावलोकन
